poniedziałek, 1 lutego 2016

Czytelnicze podsumowanie stycznia

STYCZEŃ 2016Przeczytanych książek: 6 (w tym jeden ebook)
Przeczytanych stron: 1851
w tym:
Literatura kobieca: 4
Historyczna: 1
Kryminał: 1

Z moje półki: 1
Biblioteczne: 4

Najbardziej podobała mi się książka "Trzydziesta pierwsza" Katarzyny Puzyńskiej.W tym miesiącu nie miałam zbyt dużo czasu na pisanie recenzji. W sumie zrecenzowałam 3 książki, a pozostałe czekają na swoją kolej.
Odkryłam dwie nowe autorki, których powieści przeczytałam po raz pierwszy. Były to Karolina Wilczyńska i Wiesława Bancarzewska. Nie zawiodłam się na Katarzynie Puzyńskiej, której pisarstwo z każdą kolejną powieścią staje się coraz lepsze.
Najsłabszą moim zdaniem była książka o Sisi - Sisi. Cesarzowa mimo woli. Spodziewałam się chyba czegoś innego. Czytając powieść miałam przed oczami serial i jakoś nie potrafiłam sobie wyobrazić bohaterów na podstawie opisu w książce.
Realizacja stawianych sobie wyzwań przebiega pomyślnie. Z Mini Book Challenge 2016 zrealizowany został punkt powieść kryminalna polskiego autora. Przeczytała książki w ramach wyzwań: Pod hasłem, Grunt to okładka, Czytamy opasłe tomiska, Klucznik, Polacy nie gęsi.

Mimo wszystko miesiąc uważam za udany. Mam nadzieję, że ferie pozwolą mi się zagłębić w lekturze i nadrobić zaległości.

W lutym wiele nowości na rynku wydawniczym, które chciałabym przeczytać. Na pewno więc po jakąś sięgnę w tym miesiącu.2 komentarze:

  1. Trzy książki to wcale nie jest mało :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W porównaniu do moich czytelniczych osiągnięć w ubiegłym miesiącu to Twoje są naprawdę pokaźne:)

    OdpowiedzUsuń