niedziela, 1 maja 2016

Wiosna w Replice

ZAPOWIEDZI KSIĄŻKOWE NA KTÓRE CZEKAM

1. Anna Kasiuk "Mroki Łowisk" PREMIERA 4 MAJA 2016

OPIS
ŁOWISKA – tom II 
Miłość i czas nie zawsze leczą zadane rany... 

Majka podejmuje wyzwanie, jakie rzuca jej los. Z wrodzonym sobie zapałem próbuje budować szczęśliwe życie w cieniu malowniczych pejzaży Łowisk. Spełnia marzenia o własnej poradni, miłości wymarzonego mężczyzny. Wydawać by się mogło, że jej historia jest baśnią współczesnego Kopciuszka... 

Ale czy na pewno? Enigmatyczne zjawiska i magiczna atmosfera miejsca, które wybrała jako swoje na ziemi, kierują uwagę Majki na przedwieczną tajemnicę. Wszystko, co otrzymuje od losu, okupione jest ogromną ofiarą, a cena, jaką przyjdzie jej zapłacić za szczęście, może okazać się zbyt wysoka. Czy młoda pani psycholog znajdzie w sobie siłę, by stawić czoło nieznanym jej dotąd zjawiskom? Czy jej partner okaże się godnym przewodnikiem po zawiłościach tej historii i udzieli jej wsparcia wtedy, gdy będzie tego najbardziej potrzebować? Czy miejsce, które nazywa swoim domem, będzie nim na pewno?

Anna Kasiuk czaruje słowem, fabułą i bohaterami. Aż chce się przeżyć tę niezwykłą historię wraz z nimi. Jednocześnie należy uzbroić się w cierpliwość i otworzyć na to, czego nie da się ogarnąć umysłem i zdrowym rozsądkiem. Bo Łowiska mają swoje piękne, a także mroczne strony. Historia, która porusza serce, ale i funduje pewną dawkę strachu i niepokoju. 
Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka 

Patroni medialni: 
dlaLejdis.pl, Literacki Świat Cyrysi, Pisaninka, Polacy nie gęsi i swoich autorów mają, Recenzje Agi

Przeczytaj fragment: http://www.replika.eu/index.php?k=ksi&id=600&fr=1#fragment

Już nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam kontynuację cyklu Łowiska.

2. Edyta Świętek "Noc Perseidów"


Bardzo lubię książki Pani Edyty i opis jest bardzo zachęcający :)

3. Eva Pohler "Purgatorium. Wyspa tajemnic"Ciekawie zapowiada się końcówka wiosny w Wydawnictwie Replika

1 komentarz: