sobota, 5 listopada 2016

MOONDRIVE BOX - BOX PERFEKCYJNY

MOONDRIVE BOX - PAŹDZIERNIK 2016.


Od 20 października 2016 roku w sprzedaży jest kolejny z boxów książkowych na stronie WOBLINK.
Tym razem nosi on nazwę BOX Perfekcyjny.
Ten box charakteryzuje się tym, że już wcześniej znamy zawartość książkową boxa. Niespodziankę stanowią dodatki jakie znajdziemy w pudełku.
Tak prezentuje się najnowszy box:


Znalazły się tutaj:
Dwie zakładki do książki, dwa ołówki różowy i biały, naklejka ze słodkim ciasteczkiem, podkładka pod myszkę z napisem Perfekcyjna, dwa magnesy na lodówkę, kubek termiczny i słodki dodatek - lizak. Do tego darmowa książka, którą można sobie pobrać ze strony WOBLINK.

Oczywiście główny składnik to książka


PERFEKCYJNE - Sara Shepard

Perfekcyjne to pierwszy tom nowego cyklu poczytnej autorki Sary Shepard, znanej m.in z cyklu Pretty Little Liars. W księgarniach książka ma się ukazać dopiero 18 grudnia, ale tradycją MONNDRIVE BOX jest to, że możemy przeczytać książki, które dopiero będą miały swoją premierę.
Bohaterkami książki jest pięć dziewczyny Ava, Caitlin, Mackenzie, Julie i Parker. Łączy je to, że wszystkie dążą do perfekcyjności i wszystkie nienawidzą pewnego kobieciarza - Nolana, który zranił każdą z nich. W żartach planują morderstwo doskonałe - jednak by je popełnić nie mają na to tyle odwagi. Jednak pewnego dnia ich znienawidzony chłopak ginie i to w taki sposób jak one same zaplanowały. Nastolatki stają się głównymi podejrzanymi, jednak to nie one zabiły.
A więc kto popełnił tą zbrodnię? Dziewczyny muszą szybko zdemaskować mordercę, gdyż inaczej ich perfekcyjny świat legnie w gruzach.

Książka zapowiada się świetnie, a termiczny kubek na pewno przyda się podczas lektury w chłodne jesienno-zimowe wieczory.

Stron: 334
ISBN: 978-83-7515-182-4
Wydawnictwo: moondrive

Sięgniecie po najnowszą powieść Sary Shepard?

1 komentarz:

  1. Świetny jest ten kubeczek! :)

    Buziaczki! ♥
    Zapraszam do nas :)
    rodzinne-czytanie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń