środa, 12 października 2011

Przeprosiny

W ostatnim tygodniu ktoś włamał się na moje konto e-mail. Osoba ta pozmieniała mi hasła na koncie, a także na innych stronach z których korzystam. Zabawia się tak ze mną od paru dni. Co ja zmienię hasło na inne, ona to zmienia na swoje. Aby żart był bardziej dotkliwy wysyła z mojego konta obraźliwe e-maile do osób które mam w kontaktach. Jest tam sporo adresów moich przyjaciół bloggerów. Z góry Was wszystkich przepraszam, jeśli coś takiego otrzymaliście. Ja nie mam z tym nic wspólnego. Mam nadzieję, że tej osobie się to wkrótce znudzi. Założyłam sobie nowe konto, listę kontaktów zlikwidowałam, adres wyślę Wam wszystkim. Jeszcze raz przepraszam.

6 komentarzy:

 1. O rany! Nie mogę uwierzyć, że w ludziach żyjących na tej samej planecie, co ja, tkwi tyle perfidii.. Dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany, biednaś! Strasznie współczuję, co to w ogóle za "człowiek", który takie coś robi! Trzymaj się i powodzenia we wracaniu do normy okołointernetowej.

  OdpowiedzUsuń
 3. A dlatego Hiliko, że ludziom się wybitnie nudzi i nie mają na co czasu tracić. Zazdroszczą ludziom i robią wszystko by to zniszczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Po pierwsze, na Pani blogu nadal jest podany ten "nieaktualny" mail.
  Po drugie, nowy, "dobry" adres, który otrzymałem od Pani mailem (madmad...) - nie istnieje, maile na niego nie dochodzą. Więc nie bardzo już rozumiem, co tu jest grane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Grzegorzu, zmieniłam adres, na blogu jeszcze tego nie uczyniłam, bo jeszcze nie zlikwidowałam starego adresu. Podany adres istnieje, a nawet dotarły na niego pierwsze e-maile, proszę spróbować jeszcze raz, jak nie dojdzie sprawdzę dlaczego, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń